گران ترین شاسی بلند جهان از سرزمین اژدها می آید

شاید لوکس ترین شاسی بلندهای جهان از نظر شما رولزرویس کولیان و بنتلی بنتایگا باشند. اما از شما می‌خواهیم تمام ین نام ها را از ذهنتان بیرون کنید و با کارل من کینگ آشنا شوید. لوکس ترین گران ترین شاسی بلند جهان که به صورت کاملا سفارشی ساخته می شود. این خودرو لوکس ویژگی های شگفت انگیز فراوانی دارد که قطعا برای هر فرد علاقه مند به خودرو جذاب هستند. اما شاید جالب ترین نکته در خصوص کارل من کینگ ، کشور سازنده اش باشد. چین! کشوری که آن را با خودروهای اقتصادی و ارزان قیمت می شناسیم.

به نقل از CAR Magazine
همیشه از محبوبیت خودروهای شاسی بلند گفته ایم. این محبوبیت آنقدر زیاد شده که ثروتمندان می خواهند شرایط یک لیموزین لوکس را داخل کابین یک خودرو SUV یا همان شاسی بلند فراهم کنند. کمپانی‌های معروف در سگمنت خودروهای لوکس از این فرصت برای کسب سهم بیشتر از بازار استفاده کرده اند و حتی آن هایی که تا کنون خودرو شاسی بلند در سبد محصولات‌شان نداشتند، به این گود وارد شده اند. شاید جالب ترین مثال های برای این موضوع، رولزرویس کولیان و بنتلی بنتایگا باشند.
 گران ترین شاسی بلند جهان
اما از شما می‌خواهیم تمام ین نام ها را از ذهنتان بیرون کنید و با کارل من کینگ آشنا شوید. لوکس ترین شاسی بلند جهان که به صورت کاملا سفارشی ساخته می شود. این خودرو لوکس ویژگی های شگفت انگیز فراوانی دارد که قطعا برای هر فرد علاقه مند به خودرو جذاب هستند. اما شاید جالب ترین نکته در خصوص کارل من کینگ ، کشور سازنده اش باشد. چین! کشوری که آن را با خودروهای اقتصادی و ارزان قیمت می شناسیم.
 گران ترین شاسی بلند جهان
این “پادشاه” محصول شرکت چینی IAT است و برخلاف بسیاری از SUV های دیگر تجربه بی‌نظیر و منحصر به فردی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. البته کسب چنین تجاربی مستلزم هزینه‌کرد 2 میلیون دلار ناقابل است که برای خرید یک مدل پایه می‌پردازید. اگر شما به یک ترکیب دیوانه‌کننده با گزینه‌های شخصی‌تر نیاز دارید و یک خودروی بلندقد با بدنه ضدگلوله می‌خواهید، باید حدود 3.8 میلیون دلار از پس‌اندازتان را خرج کنید.

خودرو آنقدر بزرگ است که شرکت سازنده مجبور به استفاده از ساختار و پلت‌فرم فورد F550 در خودرو شده است.  این خودرو همچنین از موتور فورد موتور 6.8 لیتری V10 فورد بهره می‌برد که توان تولید قدرتی حدود 400 اسب‌بخار را دارد.

گران ترین شاسی بلند جهان

این حجم از عضله و ابعاد ، خودرو را به مدلی کند تبدیل کرده  که بیشینه سرعت آن به 140 کیلومتر در ساعت می‌رسد. البته از یک خودرو با عرض 2.5 متر و وزن 6 تن نمی‌توان انتظار تحرک بیشتری را داشت و محدودیت سرعت در این بخش طبیعی به نظر می‌رسد.

زندگی واقعی در فضای درونی کابین جریان دارد. چراغ‌های مخفی، صفحه تلویزیون کشویی یا جمع‌شدنی، یخچال، دستگاه کافی ساز و میز تاشو از گزینه‌های رفاه‌ساز این خودرو هستند. بر این باوریم این خودرو کمی فراتر از suv های دیگر ظاهر شده و همه چیز در آن بدون شخصی‌سازی و تیونینگ ثروتمندانه به نظر می‌رسد.

بیسو تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!